Kabëll GEMBIRD HDMI (mashkull-mashkull) | CC-HDMI4

290 L4,490 L

CC-HDMI4

  • Kabëll HDMI me Shpejtësi të Lartë me Ethernet.
  • Mbështet rezolucionet 4K UHD në 60 Hz (0.8 m- 4.5 m). 30 Hz  (7.5 m – 20 m)

290 L4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: ,
Lloji: Me shpejtësi të lartë me Ethernet.
Bandwidth: xhiros së të dhënave 18 Gbps (0.8 m- 4.5 m). 10.2 Gbps  (7.5 m – 20 m)
Rezolucione të mbështetura: rezolucion 1080p në 60Hz, rezolucion 4K në 60Hz
Karakteristikat e mbështetura: KQZ. HEC, HARC, 3D, , Audio me Përcaktim të Lartë, përfshirë SA-CD, DVD-Audio, DTS-HD Master Audio ™ dhe Dolby TrueHD ™ “”
Lidhëset: 2 x mashkull i tipit A, i praruar me ar.
Materiali percjellës: Bakër.
Gjatësia: 1.8m/ 3m/ 4.5m/ 7.5m/ 15m/ 20m.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg