Kabllo LAN GEMBIRD CAT6 UTP (premium CCA)| UPC-6004SE-SOL / 100

3,090 L

UPC-6004SE-SOL/100

  • Kabëll LAN pa mbrojtje UTP me tela të ngurta.
  • Përçuesit e CCA me cilësi të lartë.
  • Kategoria 6

3,090 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05226 Kategori: ,
Kabëll LAN i përdredhur (UTP)
Kategoria 6
Materiali dirigjent: AWG24 solide CCA (30%)
Gjatësia: 100 m (328 ft)
Paketimi: rrotull
Ngjyra: gri

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg