Kabllo Zgjatuese Mikrofoni dhe të Kufjeve GEMBIRD | CC-MIC-1

350 L

CC-MIC-1

  • Qasje e lehtë në lidhësit tuaj audio.
  • Ndarës praktik audio – lidhni lehtësisht dy pajisje playback.
  • Kabllo zgjatëse e mikrofonit dhe kufjeve.
  • Lejon lidhjen e altoparlantëve dhe kufjeve në kartën e zërit në të njëjtën kohë.
  • Gjatësi (1 metër)

350 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04950 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg