Kamera TP-Link HD WI-FI Cloud NC210

5,890 L

Kamera sigurie  Tp-Link Cloud NC210

 • Lidhet nepermjet aplikacionit tpCamera ne sistemet iOS ose android
 • Nepermjet kesaj kamere mund te kontrolloni shtepine ose zyren nga kudo qe te jeni
 • Nje njoftim i menjehershem dot ju vije me email ose ne aplikacion nese vihen re levizje ne ambjentin ku eshte kamera
 • Imazhe HD me rezolucion 1280 x 720
 • Instalohet dhe lidhet lehtesisht me Wireless
 • Mund te vandosni ne cdo ambjent dhe ne kendin qe deshironi

 

5,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07714 Kategori: ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg