KAMERA TP-LINK Tapo C100

3,500 L

Shopping Cart

No products in the cart.

KAMERA TP-LINK Tapo C100

3,500 L

Tapo C100
Kamera sigurie Wi-Fi

 

  • Video me Definicion të Lartë – Regjistron çdo imazh në cilësinë e pastër kristal 1080p
  • Shikim i pastër natën – Siguron një distancë vizuale deri në 10 metra.
  • Zbulimi i Lëvizjes dhe Njoftimet – Ju njofton kur kamera dikton lëvizje.
  • Alarmi i zërit dhe dritës – Shkakton efektet e dritës dhe zërit për të trembur vizitorët e padëshiruar.
  • Audio me dy drejtime – Mundëson komunikimin përmes një mikrofoni dhe altoparlanti të integruar
  • Ruajtje e Sigurt – Ruan lokalisht deri në 128 GB në një kartë microSD, e barabartë me 384 orë (16 ditë) filmim (bazuar në kushtet e laboratorit)
  • Instalim dhe menaxhim i thjeshtë – Menaxhon gjithçka me aplikacionin Tapo.

 

SKU: A01038 Kategori: , , Etiketa: ,
KAMERA TP-LINK Tapo C100

3,500 L