KAMERA TP-LINK Tapo C200

6,990 L

Tapo C200
Kamera sigurie Wi-Fi

 

 • Video me Reyolucion të Lartë: Regjistron çdo imazh në reyolucionin e pastër kristal 1080p
 • Rrotullim dhe kënd: 360º horizontale dhe 114º diapazon vertikal
 • Shikim i pastër gjatë natës: Siguron një distancë vizuale deri në 10 metra.
 • Zbulimi i Lëvizjes dhe Njoftimet: Ju njofton kur kamera zbulon lëvizjen.
 • Alarmi i zërit dhe dritës: Shkakto efektet e dritës dhe zërit për të trembur vizitorët e padëshiruar.
 • Audio me dy drejtime: Mundëson komunikimin përmes një mikrofoni dhe altoparlanti të integruar
 • Ruajtja e Sigurt: Ruan lokalisht deri në 128 GB në një kartë microSD, e barabartë me 384 orë (16 ditë) filmim. (Bazuar në kushtet laboratorike)
 • Kontrolli i zërit: Lironi duart me kontrollin e zërit: Punon me “Asistentin e Google” dhe Amazon Alexa. (Google Assistant dhe Amazon Alexa nuk janë në dispozicion në të gjitha gjuhët dhe vendet)

 

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01037 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg