Karikues Per Bateri Patona Charger 8pcs

2,690 L

Karikuesi USB 8-fish PATONA. Ju lejon të karikoni deri në 8 bateri Micro AAA R03 ose Mignon AA R06 në të njëjtën kohë. Karikuesi është i lidhur me burimin e energjisë me kabllon e furnizuar Micro-USB. Furnizim me energji USB, një bankë energjie, një karikues USB makine, një kompjuter portativ ose një kompjuter. Mikroçipi i integruar mbron bateritë nga mbinxehja ose ngarkesa e tepërt. Një tregues i nivelit të karikimit ju informon për progresin aktual të karikimit.

 

2,690 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A06300 Categories: , , ,

‘- Karikues për bateritë Ni-Cd / Ni-Mh Micro AAA dhe Mignon AA
– karikim i vetëm i një foleje – çdo kombinim AA dhe AAA është i mundur
– qark i mbrojtjes së polaritetit të kundërt, zbulimi i dëmtuar i qelizave, ngarkesa e rrjedhjeve dhe mbrojtja e mbingarkesës
– karikim i butë i baterisë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg