Karikues Per Bateri Patona Lcd Charger

1,690 L

Karikuesi i shpejtë PATONA u krijua ekskluzivisht për kërkesat e larta të të gjithë përdoruesve të thjeshtë dhe profesionistëve. Ekrani LCD ju lejon të kontrolloni statusin aktual të karikimit të baterisë. Mikroçipi i integruar mbron bateritë nga mbinxehja ose ngarkesa e tepërt!

Me blerjen e një karikuesi PATONA ju do të merrni një produkt të shkëlqyeshëm, të hollë, i cili do t’ju bindë çdo ditë, një ëndërr për çdo përdorues.

 

1,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A06299 Kategori: , , ,

‘- Karikues për Ni-Cd / Ni-Mh Micro AAA dhe Mignon AA Akkus
– Ekran LCD
– karikim i vetëm i një foleje – çdo kombinim AA dhe AAA është i mundur
– qark i mbrojtjes së polaritetit të kundërt, zbulimi i qelizave të dëmtuara , ngarkesa e rrjedhjeve dhe mbrojtja e mbingarkesës

– karikim i butë i baterisë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg