Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Karrikë Gaming Razer Iskur X

46,999 L

46,999 L

S’ka stok

Karrikë Gaming Razer Iskur X

46,999 L

Nëse performanca solide e Gamers-ave buron nga mbështetja e fortë, atëherë krijoni rehatinë tuaj me Razer Iskur X. Është koha të zbuloni se çfarë mbështetje dhe rehatie fantastike sjellë në lojën tuaj, karrika ergonomike Gaming të krijuar për lojtarë të fortë.

S’ka stok

SKU: 127437 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

 

  • Ergonomically designed for hardcore gaming
  • Multi-layered synthetic leather
  • High density foam cushions