Karrikë Gaming Steelplay SGC01

29,990 L

● Materiali i mbulesës së karriges PU me cilësi të lartë + PVC karboni
● Mbushja 30cm dendësi
● Armrests 3D i rregullueshem PU
● Varg lëkundës Rreth 15 gradë
● Bllokimi i animit- Po
Ngjyra
Choose an option

29,990 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , ,
● Mbylle këndin e pjerrësisë N.A
● Këndi i mbështetëses së rregullueshme 90-180 grade.
● Mbështetëse e rregullueshme e kokës- Po
● Madhësia e përgjithshme W69x D70x H124-131CM
● Pesha që mban 150 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg