Karrikë Gaming Steelplay SGC02

35,990 L

● Ergonomik për ulje të përsosur dhe komoditet absolut
● Materiali për mbulesën e karriges (UP dhe PVC)
● Sedilja dhe mbështetësja anti-djersë mikro-shpuese .
● Mbushja me  dendësi te lartë (dendësia 50)
● Armrests 4D i rregullueshëm
● Mekanizëm i rregullimit të sediljes së ngurtë me 2 doreza, njëra për lartësi dhe tjetra për pjerrësi (sistemi i kyçjes për çdo kënd të pjerrësisë).
Ngjyra
Choose an option

35,990 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , ,
● Këndi i mbështetëses së rregullueshme 90-150 grade.
● Baza në 5 rrota të forta me diametër 60 mm
● Jastëk mbrapa për mbështetje të mirë .
● Kornizë metalike në ndërtim kornize
● Madhësia e përgjithshme: L 70 x P 67 x H 133 cm
● Mbajtja e peshës: 150 kg
● Mbështetëse e rregullueshme.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg