Karrikë Gaming Trust GXT 707G Resto (Gri)

26,990 L

TRUST GXT 707G RESTO GAMING 
Karrige lojërash rregulluese ergonomike e krijuar për orë të tëra komode lojrash.
●Rrotullim  360 ° i plotë.
● Krahët të rregullueshme nga lartësia.
● Ashensori i gazit i klasit 4 për rregullimin e lartësisë.
● Mbështetëse e rregullueshme 90 ° -180 °

S’ka stok

SKU: 124695 Kategori: , , ,
  • Vend i pjerrët me mundësi bllokimi.
  •  Përfshinë jastëkun e mesit dhe qafës së lëvizshme dhe të rregullueshme.
  • Kornizë e fortë dhe me bazë metalike.
  •  Rrota të qëndrueshme, dyshe që rrotullohen normalisht

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg