Karrikë Gaming X Rocker Infiniti 2.1 PlayStation

40,880 L

S’ka stok

SKU: 118942-1 Kategori: , ,
Përshkrim
X Rocker Infiniti është një karrige lojërash e licencuar zyrtarisht për sistemet e lojërave PlayStation.
Duke shfaqur një sistem audio 2.1 të montuar në kokë, dridhje me tri motorë dhe panelin tonë të ri të kontrollit të dyfishtë pa tel dhe Bluetooth.
Transmetuesi Wireless DAC i përfshirë ofron pajtueshmëri të plotë me të gjitha sistemet e lojrave PlayStation përmes lidhjeve optike, USB ose 3.5 mm.
Infiniti ka përfunduar në një ngjyrosje tepër elegant blu dhe të zi dhe mbushje të thellë të rehatshme për seanca të gjata të lojës.

 

Informacion shtesë
Ngjyra

,

Transporti

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg