Karrikë Gaming X Rocker Sony Genesis 2.1

39,141 L

S’ka stok

SKU: 118942 Kategori: , ,
Kjo karrige lojërash X-Rocker Genesis ka të gjitha tiparet më të mira të lojrave të mbështjellura në një njësi të vetme.
Duke shfaqur të gjithë teknologjinë e re siç është paneli i dyfishtë i kontrollit pa tel i cili lidhet me transmetuesin e ri dixhital wireless për lojërat PS3 ™, PS4 ™ dhe PS Vita dhe Bluetooth për përdorimin e telefonit dhe tabletëve.
2.1 konfigurim i altoparlantit stereo rrethues, dridhje.
Mbështetëse krahu super komode.
Mbushje prej lëkure faux.
81,5 x 66,5 x 101,5 cm
Për moshat 6 vjeç e lart.

 

Ngjyra

,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg