Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kartë memorie SanDisk 64GB Ultra Micro SDHC + Adaptor

1,890 L

1,890 L

Kartë memorie SanDisk 64GB Ultra Micro SDHC + Adaptor

1,890 L

Kartë memorie 64GB Ultra Micro SDHC UHS-I/Class 10 Card + Adaptor
– Ideale për smartphone dhe tabletë premium të bazuar në Android
– Shpejtësia e transferimit deri në 80 MB / s
– Klasi 10 për regjistrim dhe riprodhim video Full HD
– Rrezistente ndaj ujit, temperaturës, goditjeve, prova e rrezeve X
– Aplikacioni Memory Zone ju lejon të menaxhoni automatikisht median dhe kujtesën për performancën maksimale të telefonit
– Vjen me adaptor SD për përdorim në kamera
– 10 vjet garanci e kufizuar

SKU: STKM0074 Categories: , , Tag:

Description

Karta SanDisk Ultra microSDHC UHS-I ju lejon të shkrepni dhe të ruani më shumë foto me cilësi të lartë dhe video Full HD në smartphone ose tablet tuaj Android.

Produktet e SanDisk janë ndërtuar sipas standardeve më të larta dhe të testuara në mënyrë rigoroze.

Ndjehuni të sigurt në cilësinë, performancën dhe besueshmërinë e jashtëzakonshme të çdo produkti SanDisk.