Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
KARTE MEMORIE SANDISK SDSQXAF-032G-GN6AA 32GB

1,830 L

1,830 L

KARTE MEMORIE SANDISK SDSQXAF-032G-GN6AA 32GB

1,830 L

SanDisk Extreme microSDHC 3 Rescue Pro Deluxe Memory Card, Gold/Red 32GB. Projektuar për smartfonat Android, tabletët dhe kamerat MIL. Regjistroni ne cilësi maksimale, video në HD të plotë dhe 4K UHD

SKU: A01146 Kategori: , Etiketë: