Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kasë (Case) Gaming Kolink Observatory RGB Midi-Tower Tempered Glass White

12,990 L

12,990 L

Kasë (Case) Gaming Kolink Observatory RGB Midi-Tower Tempered Glass White

12,990 L

Kolink ka krijuar një reputacion të fortë për kasat me cilësi të lartë, por me çmime të përballueshme. Tani vjen jashtëzakonisht elegant Kolink Stronghold.

– I projektuar për Motherboard deri në E-ATX

– Paneli anësor në xham të temperuar me trashësi 4 mm

– Ventilatorë Rx 4x 120 mm (të përfshirë kontrollorin dhe telekomandën)

– Paneli I / O me 2x USB 2.0 / 1x USB 3.0 & amp; Audio / Hyrje / Dalje HD

– Mbështetje për dy radiatorë në format 280 mm

– Pajisjet për ruajtjen e të dhënave 2x 3,5 “dhe 4x 2,5”

– Suporton karta grafike deri në 38 cm të gjata & amp; Ftohës CPU të lartë deri në 16 cm të lartë

– Paneli para dhe anësor në xham të zbutur
– Katër ventilatorë të instaluar paraprakisht RGB

SKU: 125909 Kategori: ,