Kasë (Case) Gaming Kolink Stronghold Midi-Tower Tempered Glass Black

8,489 L

Kolink ka krijuar një reputacion të fortë për kasat me cilësi të lartë, por me çmime të përballueshme. Tani vjen jashtëzakonisht elegant Kolink Stronghold.

– I projektuar për Motherboard deri në E-ATX

– Paneli anësor në xham të temperuar me trashësi 4 mm

– Pamje alumini me furçë plastike përpara.

– 2x ventilator të parainstaluar 120 mm, (vend për 6 ventilatorë gjithsej)

– Paneli I / O me 2x USB 2.0 / 1x USB 3.0 &
Audio / Hyrje / Dalje HD

– Suport për dy radiatorë 240 mm

– Drive slote 3x 3,5 / 2,5 ”

– Kartë grafike deri në 38 cm të gjata dhe ftohës CPU deri në 16 cm lartësi

8,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125908 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg