Kasë (Case) Gaming NZXT H510 Midi-Tower Tempered Glass White

12,990 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Kasë (Case) Gaming NZXT H510 Midi-Tower Tempered Glass White

12,990 L

NZXT H510 është një kasë Gaming mahnitëse me një vlerë e shkëlqyeshme. Ideale nëse kërkoni një kasë Gaming për ATX pa sakrifikuar tiparet dhe performancën. Kapse të lëvizshme për montimin e radiatorit, kapak xhami i temperuar, filtra të shumëfishta të ventilatorit dhe portat USB 3.1 Gen 2 type-C janë vetëm disa nga lehtësitë.

SKU: 125907 Kategori: ,

Dimensionet:W:  210mm H: 460mm D: 428mm
Pesha:                                                                      6.6kg
Motherboard Support: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
I/O Porta: 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 1 x USB 3.1 Gen 1 Type-A 1 x Headset Audio Jack
Filtra:  All Air Intakes
Expansion Slots:    7
Drive Bays:              2.5”: 2+1 3.5”: 2+1
Radiator Support Front: 2 x 140 or 2 x 120mm with Pull Rear: 1 x 120mm
Fan Support (Ventilator): Front: 2 x 120/2 x 140mm (1 Aer F120 Case Version included) Top: 1 x 120/1 x 140mm Rear: 1 x 120 (1 Aer F 120 Case Version te perfshira)

Kasë (Case) Gaming NZXT H510 Midi-Tower Tempered Glass White

12,990 L