Konvertues GEMBIRD (dixhital në audio analoge) | DSC-OPT-RCA-001

2,390 L

DSC-OPT-RCA-001

 • Instalim i lehtë.
 • Lejon përdorimin e pajisjeve dixhitale audio me marrës ose përforcues audio analoge.
 • Konverton një sinjal audio dixhital Koaksial ose Toslink në audio stereo analoge (L / R).
 • Lidhësit standardë të daljes audio RCA (cinch).
 • Transmetim pa zhurmë elektromagnetike.
 • Furnizim me energji 5 V DC

2,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg