Kordon patch GEMBIRD FTP Cat6 | PP6

150 L850 L

Pp6

  • CAT6 AWG26 kordon patch i mbrojtur me fletë metalike me spina të formuar 50u “8P8C.

150 L850 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: ,
Kordoni i patchit kategoria 6 FTP (e mbrojtur)
Gjatësia: sipas artikullit
Struktura: AWG 26 (tel 7 x 0.15 mm), CCA
Izolimi HDPE i telit: 0.86 mm
Me mbushësin LDPE
Me shirit poliesteri
Me letër alumini
Izolimi i jashtëm PVC: 6.2 mm
Ngjyra: sipas artikullit
Operacioni deri në 250 MHz
Pajtueshmëria me standardet ANSI / TIA / EIA-568B

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg