Krah Mbajtes LCD Gembrid , 6 kg (argjend)

5,500 L

Krahu Mbajtes LCD Gembrid , 6 kg (argjend) [04719]

  • Krahu i gjithanshëm i montimit për ekran LCD alumini.
  • I pajtueshëm me VESA 75/100.
  • Krah  rrotullues për pozicionimin e lehtë të ekranit.
  • Pllakë montimi në mur / tavan dhe pirg tavoline i lëvizshëm.
  • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

5,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07152 Kategori: ,
Materiali: Alumini
Ngjyra: Argjend / e bardhë
Maks. ngarkesa: 6 kg
Përmasat e pllakës  se murit: 85×85 mm
Përmasat e montimit (lxbxh): 460x115x115 mm
Pesha neto: 2 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg