Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kufje Gaming Razer Kraken X Lite Analog PC/Ps4

6,490 L

6,490 L

Kufje Gaming Razer Kraken X Lite Analog PC/Ps4

6,490 L

Kufje Gaming Razer Kraken X Lite Analog PC/Ps4

Përjetoni një lojë gjithpërfshirëse me këtë kufje të zezë Gaming Razer Kraken X Lite. Mikrofoni i rregullueshëm i anulimit të zhurmës mbështet komunikim të qartë me ekipin tuaj gjatë sulmeve, ndërsa korniza ultra e lehtë, rrethi i kokës i zgjeruar dhe izoluesit e zhurmës ofrojnë komoditet të qëndrueshëm. Kjo kufje Gaming Razer Kraken X Lite krenohet me tingull rrethues 7.1 për audio me cilësi të lartë.

SKU: 123264 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Kufje Gaming Razer Kraken X Lite Analog PC/Ps4

  • 7.1 Sound Surround për Audio Pozicionale: Pajisur me drejtues të akorduar me porosi 40 mm, i aftë për tingull perfshirës të mundësuar nga softueri kur përdoret vetëm për lojëra në PC (kodi i shkarkimit brenda kutisë)
  • Projektuar për komoditetin gjatë gjithë ditës: Kufjet më të lehta Kraken ndonjëherë me 230 gram, rreth 40% më të lehta se konkurrenca
  • Mikrofoni i Anulimit të Zhurmës së Bendable: Një mikrofon kardioid zvogëlon zhurmat e sfondit dhe ambientit për komunikim të pastër nga kristali
  • Ndërtim i qëndrueshëm: Korniza Kraken X është fleksibël dhe e ndërtuar për të qëndruar e qëndrueshme, e aftë të përballojë përdorimin e përditshëm, pa kujdes