Kufje Gaming Redragon Lamia 2 H320 RGB

5,890 L

Marka Redragon
Modeli LAMIA 2 H320
Lidhja: Kabllo USB
Sistemi: Surround Virtual 7.1
Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 kHz
Ngjyra: E bardhë
Drita e pasme RGB
Diametri i altoparlantit: 40 mm
Mikrofoni
Pozicioni: Në dorezë
Lloji i mikrofonit: Gjithpërfshirës
Anulimi i zhurmës së ambientit: Po
Përgjigja e frekuencës: 50 Hz – 10 kHz

5,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125647 Kategori: , , ,
Kufjet e lojërave Redragon Lamia2 H320 RGB me mbështetëse kanë një sistem virtual 7.1 që përmirëson vendndodhjen e armikut veçanërisht në lojërat FPS.
Kufjet janë në përputhje me platformat Sony PlayStation 3 dhe Sony PlayStation 4.
Me blerjen e këtyre kufjeve, ju gjithashtu merrni një qëndrim për të njëjtën gjë, e cila do të ndihmojë shumë në parandalimin e krijimit të kaosit të njohur në tryezën mesatare të lojërave.
Për një kënaqësi më të mirë, ekziston edhe ndriçimi i pasmë RGB.
Edicion i ri i përmirësuar me Efekt zanor 3D.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg