Kufje Gaming Redragon Lamia 2 H320

5,289 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Kufje Gaming Redragon Lamia 2 H320

5,289 L

Marka Redragon
Modeli Lamia 2 H320
Lidhja: Kabllo USB
Sistemi: 7.1 Surround Sound
Anulimi i zhurmës: Po
Ngjyra: E Zeze
Diametri i altoparlantit: 40 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po
Gjatësia e kordonit: 200 cm
SKU: 123695 Kategori: ,
● Kjo kufje arrin një ekuilibër të shkëlqyeshëm si një pajisje për lojëra dhe për të dëgjuar muzikë.
● Kufje me tingull 7.1 me kartelë USB garanton cilësinë më të mirë të zërit në diafragmat tona 40 mm me magnet neodymium, ideal për ndërtimin e periferikëve të tingullit.
● Mikrofoni I integruar në strukturën e filxhanit, i ndërtuar në një krah fleksibël dhe me rrotullim 360°, na japin një mikrofon efektiv dhe praktikisht të pathyeshëm për përvojën më të mirë të lojrave dhe çdo funksion që e kërkon atë.
● Me strukturën plastike ABS, dorezë metalike praktikisht e pathyeshme e integruar, e shtuar në dorezën e vetë-rregullimit dhe veshjes rrethore, e cila mbulon tërë sipërfaqen e veshëve, prekja e butë dhe izolimi pasiv i zërit garantojnë funksionimin e periferisë .
● Kabllo 2 metra të gjatë, shumë rezistent.
● Ndriçimi RGB shton një shkëlqim shumëngjyrësh në seancat e lojërave natën vonë me këtë kufje lojërash Redragon Lamia.
Kufje Gaming Redragon Lamia 2 H320

5,289 L