Kufje Gaming Redragon Minos H210

3,989 L

Marka Redragon
Modeli Bio H801
Lidhja: Kabllo USB
Përgjigja e frekuencës: 20-20000Hz
Ndjeshmëria : 38 ± 2Db (0Db = 1V / PA)
Ngjyra: E Zeze
Diametri i altoparlantit: 50 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po
Gjatësia e kordonit: 200 cm

3,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121407 Kategori: , , ,
● Me kanalin Virtual 7.1, Ai jep një fushë të hollësishme të tingullit për të provuar një lojë të vërtetë.
● Jastëkët e veshit japin komoditet të shkëlqyeshëm edhe gjatë kohës së gjatë të mbajtjes veshur.
● Shiriti i kokës me vetë-rregullimit krijon automatikisht një përshtatje të personalizuar.
● Riprodhimi me cilësi të lartë i zërit nga njësia e drejtuesit Dinamik 50 mm.
● Funksioni kryesor: Kontrolli i volumit, drita LED, ndërprerësi i mikrofonit.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg