Kufje Gaming Redragon Muses 2 H310-1

4,789 L

Marka Redragon
Modeli Muses 2 H310-1
Lidhja: Kabllo USB
Sistemi: Surround Virtual 7.1
Përgjigja e frekuencës: 20 ~ 20000 Hz
Ngjyra: E zeze/ kuqe
Diametri i altoparlantit: 50 mm
Impedanca: K 2.2K Ω (Maks.)
Gjatësia e kordonit: 220 cm

4,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125649 Kategori: , , ,
● Performanca Premium Audio Performance Virtual 7,1 kanal program kompjuterik i kordonit vokal, dekodimi dixhital 24bit HD dhe sistemi audio 48K Hi-Fi ofron pozicionim të saktë dhe përdorim audio me rezolucion të lartë
● Përvoja e Avancuar e Veshjes E dizenjuar me shirit të rregullueshëm të kokës dhe jastëk mbi vesh, është i aftë të mbajë komoditetin e kokës dhe veshit gjatë mbajtjes pergjate orëve.
● Komunikim i pastër Mikrofoni për zvogëlimin e zhurmës ka një funksion të qartë prezantimi audio që shmang problemet e komunikimit. Rrotulloni lehtë për ta fikur dhe mbajtur larg syve tuaj.
● Sweet Humanized Designed Vendosni kufjet horizontalisht për të lënë përdorimin e tyre, dritat LED në të dy anët do të fiken automatikisht. (Ndonjë problem? Mundohuni të shtypni butonin e heshtjes së mikrofonit për 8 sekonda kur kufja vendoset horizontalisht, një drite e vogel nga drita anësore do të thotë që u krye me sukses)
● Përputhshmëri me gamë të gjerë – USB e gjerë e lidhur me PC / MAC, gjithashtu e pershtatshme per PS4 / PS3. Gërshetimi i thurjeve e bën kabllon më të qëndrueshëm për vite me radhë, duke e vendosur pajisjen horizontalisht në tavolinë do të fiket automatikisht për një jetëgjatësi të madhe per t’a përdorur.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg