Kufje Gaming Redragon Pandora H350 RGB

3,989 L

Marka Redragon
Modeli Pandora H350
Lidhja: Kabllo USB
Sistemi: 2.0 Surround Sound
Anulimi i zhurmës: Po
Ngjyra: E zeze
Diametri i altoparlantit: 50 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po

3,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125576 Kategori: , , ,
● Redragon H350 Pandora USB + 3.5mm Aux RGB Kufje lojrash përmban ndriçimin e pasmë RGB, modalitetet e saj dinamike dhe statike me ndriçim RGB mund të ndërrohen lehtësisht përmes kontrollit audio në rresht, ndërsa i japin kontroll rregullimit të volumit si dhe heshtjes së mikrofonit.
● Ai gjithashtu përmban Sound 2,0 Channel Surround, si dhe audio 50 mm me bas ekstrem inteligjent për të rritur qartësinë e zërit gjatë lojrave.
● Një mikrofon i ndashëm e merr zërin tuaj me zë të lartë dhe të qartë, duke e bërë atë të përsosur për biseda në lojë dhe në internet, mund të hiqen gjithashtu kur shikoni filma ose dëgjoni muzikë për më shumë lehtësi.
● Falë shkumës së saj të kujtesës me trashësi 2 cm, kufjet e rehatshme sigurojnë që të mos mbeteni të lodhur pas një seance të gjatë lojrash ose një udhëtimi biznesi.
● Kufjet e lojërave Redragon H350 Pandora USB RGB janë në përputhje me të gjitha platformat kryesore të lojërave, përfshirë PC dhe tastierat.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg