Kufje Gaming Redragon Scylla H901

2,490 L

Marka Redragon
Modeli SCYLLA H901
Lidhja: Me Kabull
Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz
Ndjeshmëria : 113dB
Ngjyra: E Zeze
Diametri i altoparlantit: 40 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po
Gjatësia e kordonit: 200 cm

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 117682 Kategori: , , ,
● Kufje të lehta për lojëra Redragon SCYLLA H901 me mikrofon
● Komoditeti i fundit për seancat e lojërave të zgjatura
● Reduktimi i Zhurmës Kupat e Mbyllura të Veshit, shirit i kokës shumë i rregullueshëm
● Mbështetja e sistemit: PlayStation 4, PC Laptop, Tablet, Xbox One, Nintendo Switch.
● Fole kufjesh: 3,5 mm e praruar me ar.
● Gjatësia e kabllit: 2 metra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg