Kufje Gaming Redragon Themis

2,590 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Kufje Gaming Redragon Themis

2,590 L

Kufje Gaming Redragon Themis H220 me Adaptor

Të pajisura me Stereo me Performancë të Lartë dhe bas ekstrem inteligjent rrit qartësinë e tingullit dhe ju siguron fushën e zërit në studio dhe e bën atë të vlefshëm për lojëra të ndryshme. Jastëkët me cilësi të lartë zvogëlojnë zhurmën në sfond.

SKU: 124281 Kategori: , Etiketë:

Kufje Gaming Redragon Themis H220 me Adaptor

Një burim i tingullit 360 gradë, i zhytur në mikrofonin e fshehur, merr zërin tuaj me zë të lartë dhe të qartë. Të përsosura për biseda në lojë dhe në internet, dhe më pas hiqeni atë kur shikoni filma ose duke dëgjuar muzikë. Pads super jastëk premium dhe kasetë rregullimi i rregulluar ergonomikisht i bëjnë kufjet të rehatshme për veshin për një kohë të gjatë, veçanërisht për njerëzit që duan të luajnë lojëra PC. Redragon kushton për t’i ofruar lojtarit përvojën më të mirë të lojrave.

Kufje Gaming Redragon Themis

2,590 L