Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kufje Gaming Redragon Theseus H250

3,690 L

3,690 L

Kufje Gaming Redragon Theseus H250

3,690 L

Kufje Gaming Redragon Theseus H250

Pajisur me stereo me performancë të lartë dhe bas ekstrem inteligjent që përmirësojnë qartësinë e zërit dhe ju ofrojnë një fushë zanore në studio dhe e bëjnë atë të vlefshme për lojëra të ndryshme.
Biseda kristal e qartë: Jastëkët me cilësi të lartë që zvogëlojnë zhurmën në sfond. Një burim i zërit 360 gradë thith mikrofonin e fshehur për të marrë zërin tuaj me zë të lartë dhe të qartë. E përsosur për të biseduar në internet dhe në lojë, dhe më pas për ta fshirë atë kur shikoni filma ose duke dëgjuar muzikë.

SKU: 124900 Kategori: ,

Përshkrim

Kufje Gaming Redragon Theseus H250