Kufje Gaming Steelplay me kabull HP41 PS4 e zezë

3,490 L

Shijoni konsolën tuaj PS4 me këtë kufje me tel Steelplay. Zhytuni në videolojërat tuaja të preferuara përmes rehatisë pa mbarim. Falë kësaj kufje gaming, flisni me ekipin tuaj në lidhje me strategjitë, dëgjoni tingullin e hapave të kundërshtarëve tuaj që afrohen ose thjesht bisedoni me miqtë tuaj …

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125190 Kategori: , , ,

Punon me sistemet PS4
Gjithashtu edhe me sistemet Xbox One, PC, smartphone, dhe çdo pajisje me një fole 3.5 mm
Jastëkët e butë të veshit, sigurojnë rehati dhe izolim të zhurmave.
Shirit i lehtë dhe i rregullueshëm.
Fole audio e veshur me ar 3.5mm, për një cilësi më të mirë të audios.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg