Kufje Maxell Bluetooth B13-eb2 Bass (e zeze)

1,490 L

– Kufjet Bluetooth Bass 13 EB2 përmban një fund të gomuar, i cili është i fortë, por me stil në të njëjtën kohë.
– Vjen me një kontrollues të integruar audio i cili ju lejon të dëgjoni pjesët tuaja të preferuara, ndërsa mikrofoni i integruar ju lejon të bëni telefonatën tuaj.
– Dizajni pa tel do të thotë që nuk ka kabllo të çrregullt për t’ju lidhur në telefonin ose pajisjen tuaj.
– Dizajni i tapave të brendshëm lejon izolimin natyror të zhurmës së jashtme dhe vjen me 3 palë tapa me madhësi të ndryshme për të siguruar një përshtatje të rehatshme.

1,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg