Kufje Maxell BT Headphones B13

1,890 L

Kufjet Bluetooth Bass 13 HD1 janë ideale për të dëgjuar çdo ditë muzikën e preferuar. Gjithashtu të përshtatshme për udhëtim falë dizajnit të palosshëm. Me këto kufje pa tel nuk do të keni më nevojë për shqetësime nëse kabllot do të ngatërrohen. Izolojnë zhurmën nga jashtë. Kanë një mikrofon të integruar në mënyrë që të mund të merrni telefonatën tuaj ndërsa jeni në lëvizje. Karikimi zgjat deri në 8 orë. Në dispozicion në ngjyrë të bardhë dhe të zezë.

6 stok

1,890 L

6 stok

Shto në Shportë
Bli Tani

Kufje Maxell BT Headphones B13

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg