Kufje Maxell Bt800 Bluetooth (e zeze)

5,790 L

– Kufjet me valë kanë teknologji Bluetooth për një përvojë të pakufizuar që ju lejon të endeni lirshëm nëse jeni në një telefonatë, duke shijuar muzikë ose duke dëgjuar librin tuaj të preferuar audiofonik.
– Sistemi i tij më i fundit i audio jep tone të freskëta, qartësi të mprehtë dhe bas të fuqishëm.
– Kontrollet e vendosura në mënyrë të përshtatshme janë të vendosura direkt në kufje për t’ju lejuar të kapërceni ose të rregulloni volumin pa prekur pajisjen tuaj.
– Me dizajnin e tij të butë, të gomuar, shiritin e rregullueshëm të kokës dhe kufjet me jastëk, jeni të sigurt se do të keni një përshtatje të rehatshme me atë ndjenjë të personalizuar.
– Teknologjia e përparuar e baterisë siguron deri në 6 orë kohë loje pa tel.
– Plus, paloseni poshtë dhe rrëshqisni atë në qesen e udhëtimit të përfshirë për të mbrojtur kufjen tuaj pa marrë parasysh se ku shkoni.

5,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Transporti

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg