Kufje Maxell Earphones Plugz Inner Ear Bud (e zeze)

450 L

Ndjeshmëria : 95dB +/- 3DB (1kHz)
Frekuenca : 20Hz – 20kHz
Gjatësia : 1.2m
Pesha : 0.012kg
Ngjyra : e zezë

450 L

Shto në Shportë
Bli Tani
  • Fole 3.5 mm.
  • I përshtatshëm për shumicën e pajisjeve me fole 3.5 mm.
  • Kufje të buta për veshin për rehati.
  • Ideale për përdorim të përditshëm.
  • Kufjet brenda veshit krijojnë anulim natyral të zhurmës.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg