Kufje Maxell Eb-bt750 Bt Metalz Earphone Soldier

2,690 L

Maxell Eb-bt750

– Kufje me valë Bluetooth të bëra me prekje metalike për cilësi më të lartë të zërit

– Krah i sigurt i përshtatshëm në kufje

– Bateri litiumi e rikarikueshme për përdorim të vazhdueshëm për minimumi 2 orë rresht

– Diapazoni i Bluetooth deri në 10 metra

– Kontroll i vogël i dorezës së integruar: Butoni + = Kënga tjetër, Luaj / Ndalo = Përgjigju thirrjes, Butoni – = Kënga e mëparshm

 

2,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
  • Mikrofon i integruar
  • Hyrja e karikimit mikro USB
  • Tingull me cilësi të lartë.
  • Paketimi përfshin kabllo mikro USB, mini çantë për kufje dhe manuale* Koha e lojës / bisedës mund të ndryshojë në varësi të pajisjeve, vëllimeve dhe mjediseve të ndryshme
Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg