Kufje Maxell Hp-btb52 (e kuqe)

5,290 L

‘- Kufje me wireless Bluetooth pa tel me mikrofon

– Detaje të strukturës së fibrave të karbonit për një fund të bukur

– Bateri litiumi e rimbushshme për përdorim të vazhdueshëm deri në 8 orë

– Diapazoni i Bluetooth deri në 10 metra

– Kupë e plotë e mbushur me ultra-mbushje

– Rrip i gjerë i rregullueshëm dhe i palosshëm

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
 • Mikrofon i integruar.
 • Kontrolli i pullave të integruara në kupë: Aktiv, Joaktiv, Përgjigje, Thirrje përfundimtare, Luaj, Pauzë, Volum, Kontroll pista, dritë treguese LED, hyrje 3.5 mm AUX-IN.
 • Hyrja e karikimit mikro USB.
 • Funksioni i fikjes automatike.
 • Cilësi e shkëlqyer e zërit.
 • Kombinimi i ngjyrave për të zgjedhur.
 • Paketimi përfshin kabllo mikro USB, kabllo të thurur AUX-IN 3.5 mm dhe manuale.* Koha e riprodhimit / bisedës mund të ndryshojë në varësi të pajisjeve, vëllimeve dhe mjediseve të ndryshme.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg