Kufje Maxell Legacy Blu Me Mikrofon

990 L

– Kufje Maxell HP-360 MidSize Legacy me mikrofon.
– Dritë ultra – për më shumë lehtësi.
– Bas i thellë – diametri i drejtuesve prej 40 mm kabllo me cilësi të lartë dhe shumë të qëndrueshme.
– Prizë mini jack 3.5 mm High Fidelity Audio
– Krijuar për adhuruesit e muzikës.

990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg