Kufje Maxell Maxell Tws Mini Duo

3,490 L

‘- Kufjet Bluetooth Solids janë ideale për ato ditë kur jeni jashtë.

– Dizajni pa tel do të thotë që nuk ka kabllo të çrregullt për t’ju lidhur në telefonin ose pajisjen tuaj.

– Dizajni i veshit të brendshëm lejon izolimin natyror të zhurmës së jashtme, ndërsa majat e krahëve sigurojnë një përshtatje të sigurt, ideale nëse jeni në levizje.

– Kontrolluesi i integruar ju vë në kontroll se si dëgjoni muzikën tuaj dhe mikrofoni ju lejon të merrni atë thirrje gjatë lëvizjes

– Këto kufje mburren me një jetëgjatesi mbresëlënëse 7 orë të baterisë.

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg