Kufje MAXELL + mikrofon me USB për Call Center

2,790 L

Kufje + Mikrofon MAXELL me USB
✅Ideal për Call Center, Audio/Video-Konferenca, Mësim online, etj!
✅Eleminon zhurmat nga jashtë.
✅Jestekë të butë dhe higjenikë.
✅Cilësi e pastër zëri.
✅Mikrofon i rregullueshëm.
✅Lidhja USB

2,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Kategori: , ,
Modeli: 34786700-HS-HMIC
Pesha: 0.5 kg
Përmasat: 20cm x 10cm x 20cm

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg