Kufje Maxell Overhead B52 (Bardh & Zi)

2,690 L

– Kufje te markes Maxell B52
– Me cilesi shume te qarte zeri dhe “jastek” lekure anesore mjaft te buta per veshin tuaj
– Kufjet kane miksrofon dhe zgjatues sipas madhesie se kokes tuaj
– Lidhje me fishe jack 3.5mm.
– Gjatesia e kordonit 1.2 metra.
– Frekuenca: 20Hz-20K Hz

2,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg