Kufje Razer BlackShark V2 Pro Wireless THX

25,490 L

The #1 Best-Selling Gaming Peripherals Manufacturer in the US: Source – The NPD Group, Inc., U.S. Retail Tracking Service, Gaming Designed: Keyboards, Mice, PC Headsets, and PC Microphones, Based on dollar sales, Jan. 2017- June 2020 combined.
THX 7.1 Surround Sound Capable: Provides industry-leading audio realism for in-game immersion by providing accurate spatial audio information beyond standard 7.1 surround sound directional cues
Triforce Titanium 50mm High-End Sound Drivers: Outfitted with cutting-edge, 50mm drivers divided into 3 parts for individual tuning of highs, mids, and lows
All-Day Comfort: Oval, cooling gel-infused cushions that prevent overheating and pressure build-up
Detachable Razer Hyperclear Cardioid Mic: Tuned to have a more focused voice pickup area, get the most out of the mic with a with advanced voice tweaking options via Razer Synapse 3 ​

25,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125203 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg