Kufje Razer BlackShark V2 Special Edition – Headset & USB Audio Card – THX – PC/Console – Carrying Case

17,490 L

Nëse sportet elektronike janë gjithçka, jepini gjithçka me Razer BlackShark V2. Prezantimi i një kërcënimi të trefishtë të audios së mahnitshme, qartësisë superiore të mikrofonit dhe izolimit suprem të zërit. Pajisur me drejtues të veshur me titan, një kartë zanore USB, jastëkë më të butë veshësh dhe THX Spatial Audio, koha juaj për t’u bërë profesionist është tani. Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 dB V/Pa, 1 kHz.

17,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127608 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg