Kufje Razer BlackShark V2 & USB Audio Card 7.1 THX PC/PS4/PS5

14,990 L

Razer BlackShark V2 Gaming Headset: THX 7.1 Spatial Surround Sound – 50mm Drivers – Detachable Mic – PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X & S, Mobile – 3.5 mm Audio Jack & USB DAC – Black

14,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125040 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg