Kufje Razer Kaira X Black Wired Xbox X/S

9,490 L

Merrni përparësinë tuaj konkurruese në nivelin tjetër dhe ushtroni dominimin e vërtetë të konsolës me Razer Kaira për Xbox—një kufje me valë Xbox Series X që ofron zhytje superiore të audios me drejtuesit tanë më të fuqishëm ndonjëherë dhe komunikime zanore të pastër kristal me mikrofonin më të mirë të kufjeve që ne kemi kam projektuar ndonjëherë.

9,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128092 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg