Kufje Razer Kraken V3 X

11,990 L

Zhytuni në lojën tuaj me kufjet e lojrave Razer Kraken V3 X 7.1. Kjo kufje USB ultra e lehtë përmban tingull rrethues, mikrofon me qartësi të jashtëzakonshme të zërit dhe mbushje të butë super të rehatshme.
Drejtuesit TriForce 40 mm të Razer ofrojnë tingull jashtëzakonisht realist dhe falë tingullit rrethues 7.1, do të ndiheni sikur jeni pikërisht në mes të aksionit.

11,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126724 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg