Lamp Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S

Çmimi origjinal qe: 7,989 L.Çmimi i tanishëm është: 7,499 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Lamp Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S

Çmimi origjinal qe: 7,989 L.Çmimi i tanishëm është: 7,499 L.

Llampa Xiaomi ka 4 modele te ndryshme ndricimi sipas nevojes: e fokusuar, per te lexuar, per kompjuter dhe per femije.

Temperaturen dhe ndricimin e llampes mund ta ndryshoni me ane te celsit fizik ne llampe gjithashtu edhe me ane te aplikacionit Mi Home.

SKU: 128039 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Color:
White

Brightness range
1%-100%

Color range
2600 K – 5000 K

Luminous flux
520 lm

Color rendering index
Ra 90

Lamp input
12 V 0.8 A

Rated input
220-240 V–50/60Hz 0.45 A

Rated input power:
9 W (Lamp + LED Driver)

Service life:

approx. 25,000 hours

Compatible with:
Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Wireless connectivity:
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Standards implemented
MJTD01SYL

Marka

Ngjyra

Lamp Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S

Çmimi origjinal qe: 7,989 L.Çmimi i tanishëm është: 7,499 L.