Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Laptop Asus NB X515MA-BR103

42,900 L

42,900 L

S’ka stok

Laptop Asus NB X515MA-BR103

42,900 L

Ngjyra : Gri
Marka : Asus
Modeli : NB X515MA-BR103
Madhesia e Monitorit : 15.6″
Procesori : Intel Pentium Silver N5030 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 3.1 GHz)
RAM : Ram 4GB DDR4 SO-DIMM
SSD : 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Karte Grafike : Intel UHD Graphics 605
Rezolucioni : (1366 x 768) Anti-Glare HD
Lidhja : Porte USB 3.0, 2 x USB 2.0, HDMI, kufje / mikrofon

S’ka stok

SKU: UNI90NB0TH1 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Laptop i markes Asus modeli L X515MA-BR103

Procesor Intel Pentium Silver N5030 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 3.1 GHz)

Ram 4GB DDR4 SO-DIMM

Karta Grafike  Intel UHD Graphics 605

Me ekran mat, me madhesi 15.6″ HD (1366 x 768) Anti-Glare

Hard disk  256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi + kamera

WiFi 802.11 a / b / g / n / ac + Bluetooth 4.0

Porte USB 3.0, 2 x USB 2.0, HDMI, kufje / mikrofon