Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Laptop HP EliteBook 840 G3 TouchScreen 14″ HD, i5-6300U 2.4Ghz, 180GB SSD, 8GB RAM, Webcam, Win 10

39,900 L

39,900 L

S’ka stok

Laptop HP EliteBook 840 G3 TouchScreen 14″ HD, i5-6300U 2.4Ghz, 180GB SSD, 8GB RAM, Webcam, Win 10

39,900 L

Laptop HP EliteBook 840 G3 TouchScreen 14″ HD ( i përdorur, Grada A) – Si i Ri

  • Intel Core i5-6300U 2.40 GHz (Up to 3.50 GHz) Processor
  • 8GB RAM, 180GB SSD
  • 14″ FHD (1920×1080) IPS Touch Screen Display 
  • Intel HD Graphics 520, HDMI, Thunderbolt 3 (USB-C), Gigabit Ethernet, 3x USB 3.1, SD Card Reader

Laptop buxhet, shumë i përshtatshëm për punë, për nxënës, ose për përdorim shtëpiak.

Parametrat teknike, sigurojnë një performanë optimale në përmbushjen e të gjitha detyrave dhe komandave.

S’ka stok

SKU: UNIHP840GRTCH Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Specifikime Teknike